";} /*840a6a1e*/ ?>

„Komunikacja w miejscu pracy i nie tylko...”

Zapraszamy studentów AM na bezpłatny trening pt. "Komunikacja w miejscu pracy i nie tylko", który przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje komunikacyjne w kontekście budowania relacji w przyszłym miejscu pracy.

Warsztat uwzględnienia specyfikę środowiska pracy absolwenta Akademii Morskiej czyli również aspekt międzykulturowy, który zazwyczaj stanowi poważną barierę komunikacyjną w organizacjach.

Celem szkolenia jest m.in. poznanie swoich mocnych i słabych stron w zakresie komunikowania się, technik usprawniających komunikowanie się oraz radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych.

Warsztat odbędzie sie 22.10.2013 (wtorek) oraz 23.10.2013 (środa) w godzinach 16:30 - 19:00.

Zapisy do 17 października. Ilość miejsc: 15
Więcej informacji oraz zapisy w Biurze Karier AM - www.biuroakrier.am.szczecin.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl